



Описание
Характеристики
Информация для заказа
SHURE MV7-K-BNDL – мікрофон для подкастів з настільним штативом. Натхненний легендарним SM7B, MV7 є динамічним мікрофоном з виходами USB і XLR для використання як з комп’ютерами, так і з професійними інтерфейсами. Підключіться через USB та вивчіть додаткові функції налаштування та режим автоматичного рівня в нашій програмі ShurePlus™ MOTIV, щоб контролювати свій вокальний тон та відстань від мікрофона. У режимі автоматичного рівня ви можете дозволити мікрофон робити всю роботу за вас.
- Сертифікат MFi
- Режими DSP (попередні настройки): Near/Far, Dark/Natural/Bright
- Тип перетворювача: динамічний (з рухомою котушкою)
- Полярна діаграма: односпрямована (кардіоїдна)
- Вихідний імпеданс: 314 Ом
- Амплітудно-частотна характеристика: Від 50 Гц до 16000 Гц
- Діапазон налаштування посилення: Від 0 до +36 дБ
- Чутливість: -55 дБВ/Па (1,78 мВ), -47 dBFS/Pa
- Максимальний рівень звукового тиску, цифровий вихід: 132 дБ
- Вихід для навушників: 3,5 мм
- Полярність: позитивний тиск на мембрану створює позитивну напругу на контакті 2 щодо контакту 3
- Ослаблення вимикача звуку
- Лімітер
- Компресор
- Живлення через кабель USB або роз’єм Lightning
- Захист з фантомного живлення
- Корпус: суцільнометалева конструкція
- Тип кріплення: настановне різьблення 5/8-27
- У комплект входить настільний штатив
- Розміри (В х Ш х Г): 164 х 153 х 90 мм
- Маса нетто: 0,55 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Shure |
| Страна производитель | США |
| Вид | Для подкастов |
| Тип | Динамический |
| Направленность | Кардиоидная |
| Подключение устройства | Проводное |
| Тип разъема | XLR |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики | |
| Чувствительность | -55 дБ |
| Частота | 16000 Гц |
| Сопротивление | 314 Ом |
| Размеры | |
| Длина | 164 мм |
| Ширина | 153 мм |
| Диаметр | 90 мм |
| Вес | 550 г |
- Цена: 18 777 ₴
- В наличии
- Код: LT87160
Микрофон для мобильной записи SHURE MV7-K-BNDL
18 777 ₴
- +380 (97) 982-09-44Михайло
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
