




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складна підставка на міцній посиленою базі будь-гітар. Оснащена запатентованим гнучкої захоплюючою і защелкивающей системою, що дозволяє швидко і надійно кріпити гриф інструменту. Налаштування по висоті здійснюється за допомогою зручного фіксуючого важеля. Деталі, соприкачающиеся з гітарою, покриті спеціальною гумою, запобігає ушкодженню поверхні корпусу і грифа.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Konig & Meyer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Акустична гітара |
| Тип | Підлогова стійка |
| Матеріал | Сталь |
| Кріплення | Підлогове |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Вага | 1.5 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 100 см |
| Максимальна висота | 55 см |
- Ціна: 3 419 ₴
- В наявності
- Код: IM17670-000-55
Гітарна стійка "MEMPHIS PRO", чорна Konig & Meyer 17670-000-55
3 419 ₴
- +380 (97) 982-09-44Сергій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
