

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наднизька конструкція для басових барабанів або спеціального застосування. Короткі і масивні ніжки для максимальної стійкості. Ніжки складаються для зручності при транспортуванні. У комплекті з двоелементної поворотною стрілою 21140.
Характеристики:
| Висота: | 280 мм |
| Конструкція ноги: | розетка зі складними ніжками |
| Матеріал: | сталь |
| Розмір в складеному вигляді: | 122 х 85 х 450 мм |
| Особливі можливості: | наднизький дизайн; лита під тиском цинкова основа; дуже короткі, важкі ноги |
| Різьбовий з'єднувач: | 3/8" |
| Тип: | чорнити |
| Маса: | 2,98 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Konig & Meyer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 329 ₴
- В наявності
- Код: IM25950-300-55
Мікрофонна стійка Konig & Meyer 25950-300-55
4 329 ₴
- +380 (97) 982-09-44Сергій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
