


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Разом із акустичними сисетмами PRX412M, PRX415M та PRX425 сабвуфер PRX418S створює потужну систему, здатну генерувати 135 дБ повнодіапазонного високоякісного звуку.
Для досягнення найкращого звуку використовуйте підсилювачі серії XTi.
Характеристики:
-
Виробник: JBL Professional
-
Застосування: Універсальні; Турові
-
Тип акустичної системи: Пасивні
-
Серія: PRX400
-
Максимальний рівень звукового тиску: 130 дБ
-
Кількість смуг частот: Сабвуфер
-
Наявність режиму 70/100 Вольт: Ні
-
Розмір НЧ динаміка: 18"
-
Частотний діапазон (-10 дБ): 35 – 250 Гц
-
Частотний діапазон (±3 дБ): 52 – 120 Гц
-
Номінальна потужність: 800 Вт
-
Пікова потужність: 3200 Вт
-
Номінальний імпеданс: 8 Ом
-
Ширина: 536 мм
-
Висота: 678 мм
-
Глибина: 615 мм
-
Вага: 36 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | США |
| Тип | Концертна |
| Призначення | Сабвуфер |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Потужність | 800 Вт |
| Максимальна потужність | 3200 Вт |
| Чутливість | 130 дБ |
| Мінімальна частота | 35 Гц |
| Максимальна частота | 240 Гц |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір динаміка | 18 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Захист від перевантаження | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 536 мм |
| Висота | 678 мм |
| Глибина | 615 мм |
| Вага | 36 кг |
- Ціна: 60 300 ₴

