




Pioneer DJ XDJ-RX3 - 2-канальна багатофункціональна DJ-система (чорний колір). Система XDJ-RX3 відрізняється не тільки гнучкістю та практичністю, а й рядом нових функцій, запозичених у універсального плеєра клубного типу CDJ-3000 та мікшера DJM-900NXS2. На новому сенсорному екрані розміром 10,1 дюйми ви зможете виконувати пошук за списками відтворення, мікшування доріжок та застосування ефектів абсолютно інтуїтивно. Витончений дизайн гарантує професійний вигляд вашої установки.
Характеристики:
-
Габарити та вага:
-
Ширина: 728,1 мм
-
Висота: 118,4 мм
-
Глибина: 469,5 мм
-
Вага: 9,3 кг
-
-
Аудіо:
-
Частотні характеристики: 20 – 20 000 Гц
-
Частота дискретизації: 44,1 kHz
-
Цифро-аналоговий перетворювач: 24 біт
-
Співвідношення сигнал/шум (USB): 110 дБ
-
Спотворення: < 0,003% (USB)
-
-
Живлення:
-
AC 100–240 В, 50/60 Гц
-
-
Канали: 2
-
Sound Color FX:
-
Space, Dub Echo, Sweep, Noise, Crush, Filter
-
-
Beat FX:
-
Delay, Echo, Ping Pong, Spiral, Reverb, Trans, Filter, Flanger, Phaser, Pitch, Slip Roll, Roll, Vinyl Brake, Helix
-
-
Підключення мікрофона:
-
XLR / 1/4-дюймовий комбінований роз’єм
-
Еквалайзер мікрофона: 2 Band
-
-
Входи:
-
2 × LINE (RCA)
-
2 × PHONO/LINE (RCA)
-
2 × MIC (XLR & 1/4" TRS Jack)
-
Кабель 3,5 мм – RCA ×1
-
1 × AUX (RCA)
-
-
USB:
-
2 × USB A порти
-
1 × USB У порт
-
-
Виходи:
-
1 × MASTER (XLR)
-
1 × MASTER (RCA)
-
1 × BOOTH (1/4" TRS джек)
-
1 × PHONES (1/4" стерео джек)
-
1 × PHONES (3,5 мм стерео міні-джек)
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Країна виробник | Японія |
| Вид | DJ обладнання |
| Тип пристрою | Система цифрового ді-джеїнгу |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість каналів | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 728.1 мм |
| Глибина | 469.5 мм |
| Висота | 118.4 мм |
| Вага | 9.3 кг |
- Ціна: 138 021 ₴

