




Pioneer XDJ-RR - Dj система з LCD дисплеєм відображається інформацію включаючи дві хвильових форми, функція Recordbox, відтворення з USB, PC, Mac, високоякісні ефекти Sound Colour FX, 8 RGB педів, ПЗ в комплекті.
Підніміть свої виступи на новий рівень з діджейською системою все-в-одній Pioneer XDJ-RR для rekordbox.
Це 2-канальне діджейське рішення успадкувало дизайн інтерфейсу та основні характеристики професійного мультиплеєра NXS2 та мікшера, і скомбінували їх в одну легку, компактну установку. І тепер XDJ-RR допоможе Вам познайомитися з клубним сетапом, перейти від діджеїнгу вдома та взяти в свої руки настрій публіки на вечірках, у барах, а можливо незабаром і в клубах.
У секції мікшера передбачено регулювання посилення, 3-смуговий еквалайзер/ізолятор та виділений Sound Colour FX для кожного каналу. Глобальні ефекти біта включають затримку, луна, spiral, реверберацію, transformer, фленджер, зміна висоти тону і roll, в той час як виділені елементи керування навігацією дозволяють переглядати та відстежувати вибір для кожної деки.
Використовуючи «Експорт посилань через USB», можна відтворювати доріжки, не експортуючи їх. Окрема система також може використовуватись без підключеного комп'ютера. Просто експортуйте свої файли пісень на зовнішній USB-пристрій і грайте з деками XDJ-RR . Додаткові функції включають два входи USB, що дозволяють двом комп'ютерам підключатися для серйозних сеансів back-to-back, а також безшовні перемикання і зовнішній аудіовхід для підключення зовнішнього джерела або мобільного пристрою до входу Aux.
Основні характеристики
- Підтримувані музичні формати: AAC, MP3, WAV, AIFF
- USB record: Так
- Системи файлів: FAT, FAT32, HFS+
- MIDI управління: Так
- Plug and Play: Так
- Автоматичний перехід у режим очікування (Auto Stand-By): Так
- Програма rekordbox dj: rekordbox
Комплектація:
- XDJ-RR
- Мережевий шнур
- Адаптер змінного струму
- USB кабель
- Посібник з експлуатації (Посібник із швидкого запуску програми)
Технічні характеристики
- Ширина: 625 мм
- Висота: 74,2 мм
- Глибина: 388,5 мм
- Вага: 5,2 кг
- Частотні характеристики: 20 - 20000 Hz
- Співвідношення сигнал-шум: > 101 дБ (USB)
- Спотворення: < 0.003 % (USB)
Мікрофон
- Підключення мікрофона: XLR, 1/4-дюймовий роз'єм TRS
- Мікрофон еквалайзера: 2 band
- Talkover: 3-позиційний перемикач
Роз'єми
Входи:
- 1 AUX (RCA)
- 1 MIC (XLR & 1/4 дюймовий TRS роз'єм)
- USB: 2 USB A порту, 1 USB У порт
Виходи:
- 1 MASTER (XLR)
- 1 MASTER (RCA)
- 2 HEADPHONE MONITOR (1/4 дюймовий стерео роз'єм для підключення навушників, 3,5мм стерео мініджек)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Країна виробник | Японія |
| Вид | DJ обладнання |
| Тип пристрою | Система цифрового ді-джеїнгу |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість каналів | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 625 мм |
| Глибина | 388.5 мм |
| Висота | 74.5 мм |
| Вага | 5.2 кг |
- Ціна: 82 708 ₴


