



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Pioneer XDJ-1000MK2 – це високоякісний медіаплеєр, розроблений для професійних DJ та клубних закладів. XDJ-1000MK2 підтримує широкий спектр цифрових форматів і має великий 7-дюймовий сенсорний екран для зручного керування треками. Завдяки функціям, таким як Pro DJ Link та Rekordbox, цей медіаплеєр забезпечує повний контроль та гнучкість під час виступів. Інтерфейс з інтуїтивним керуванням та міцна конструкція роблять XDJ-1000MK2 ідеальним вибором для будь-якого професійного DJ.
Характеристики:
- Формати, що програються: AAC, AIFF, MP3, WAV, ALAC, FLAC. IOS версія Rekordbox підтримує формати: MP3 та AAC
- Частотний діапазон 4 Гц – 20 кГц
- Відношення сигнал/шум 115 дБ
- Спотворення <0.003 %
- Рівень вихідного аудіосигналу 2.0 Vrms (1 кГц, 0 дБ)
- Потужність 30 Вт
- Дисплей 7” сенсорний LCD
- Діаметр джога 206 мм
Інтерфейс
- 1 х аналоговий (RCA)
- 1 х цифровий (коаксіальний)
- 1 х (100Base-TX)
- 1 х USB порт А
- 1 х USB порт B
Вага та габарити
- 305 х 110 х 382.5 мм
- 3.7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Країна виробник | Японія |
| Вид | DJ обладнання |
| Тип пристрою | Dj-контролер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Ширина | 305 мм |
| Глибина | 382.5 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 3.7 кг |
- Ціна: 92 936 ₴

