



BEHRINGER представила нову серію рекових цифрових мікшерів типу BEHRINGER XR AIR. Ці мікшери мають розширену функціональність, а також підтримку бездротового керування безпосередньо через мобільні пристрої на базі iOS або Android. Керування новими мікшерами здійснюється через WiFi, LAN або Ethernet-з’єднання, які налаштовуються за допомогою планшетів iPad або Android.
BEHRINGER XR12 — це рековий цифровий мікшер, що має дванадцять входів. Він підтримує керування з планшетів Android або iPad. Мікшер обладнаний чотирма програмованими предусилювачами Midas, вісьмома лінійними входами, вбудованим Wi-Fi модулем, а також USB стерео-рекордером.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BEHRINGER XR12:
-
12-канальний
-
Аналогові виходи (групи): 4 х TRS
-
Data I/O: Ethernet, власний, вбудований Wi-Fi модуль
-
Смуговий (RTA) Real Time Analyzer
-
Навушники: 1 х 1/4 "
-
Виходи: main 2 х XLR, 1 х MIDI, 2 х TRS (AUX) (або інше, залежно від моделі)
-
Входи: предусилювач (мікрофонний) 8 х XLR / TRS Combo, 1 х MIDI, 8 х TRS (або інше, залежно від моделі)
-
Кількість каналів – 16 (або інше, залежно від моделі)
-
Перемикане живлення
-
Розмір: 333x149x95 мм
-
Вага: 2,4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEHRINGER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Спосіб обробки звукового сигналу | Цифровий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 333 мм |
| Глибина | 149 мм |
| Висота | 95 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Кількість каналів | |
| Кількість моновходов | 4 |
- Ціна: 17 617 ₴
- В наявності
- Код: LT87028
Мікшерний пульт Behringer X Air XR12
17 617 ₴
- +380 (97) 982-09-44Сергій

