



PK115 - це надкомпактний, винятковий 2-смуговий гучномовець з посиленням звуку потужністю 800 Вт, надшироким звуковим розподілом та портативністю, який ідеально підходить для живого звуку, портативного гучномовця, моніторного клину та додатків House of Worship. Цей універсальний активний гучномовець відрізняється надлегкою вагою, з ручками ергономічної форми для зручного перенесення, вбудованими коліщатками для легкого транспортування, різьбленням і стрижнем, вбудованими в корпус для легкої установки і підвішування. Ще ніколи звукопідсилення не було таким простим!
Перетворювачі на індивідуальне замовлення
Наші НЧ та ВЧ перетворювачі розроблені спеціально для кожного застосування - це те, що відрізняє нас від конкурентів. Коли ви купуєте гучномовець Behringer, ви можете бути впевнені, що перетворювачі всередині були спроектовані так, щоб бездоганно працювати в поєднанні з іншими елементами для отримання дійсно професійних результатів. PK115 видає неймовірно глибокі баси та акустичну міць з чітко вираженими середніми частотами та винятковими високими частотами.
Чудова якість звуку
PK115 оснащений потужним 15-дюймовим низькочастотним драйвером з довгим ходом для потужних басів та 1-дюймовим компресійним драйвером, встановленим на широкоформатному експоненційному рупорі з надширокою дисперсією для виняткового відтворення високих частот. Ці компоненти динаміків були розроблені спеціально для забезпечення відмінної продуктивності та незмінно приголомшливого звуку!
Потужний звук, легкий і доступний
PK115 поміщає все це в зручну, зручну для перенесення упаковку - і справді має величезну потужність до 800 Вт. Легкі та ергономічні ручки дозволяють легко піднімати PK115 та мають вбудовані колеса для транспортування, а чудовий звук за доступною ціною.
Характеристики:
Пікова потужність – 800 Вт
Опір - 8 Ом
Тип - Двосторонній
АЧХ - Від 70 Гц до 35 кГц (± 3 дБ) від 20 Гц до 20 кГц (-10 дБ) Рівень звукового сигналу (
SPL) - 96 дБ (повний простір, 1 Вт на 1 м )
Номінальна
кроссовера - 2,2 кГц
Такелажна арматура - Ручка ергономічної форми Полюсне гніздо 35 мм
ВЧ-динамік - 1"
НЧ-динамік - 15"
Роз'єми - 2 x конектори для динаміка, 4 контакти
Розміри (В х Ш х Г) - 685 x 433 x 366 мм (27 x 17 x 14,4")
Вага - 14,9 кг (32,8 фунтів)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEHRINGER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Концертна |
| Призначення | Акустична установка |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 800 Вт |
| Чутливість | 96 дБ |
| Мінімальна частота | 70 Гц |
| Максимальна частота | 35000 Гц |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір динаміка | 15 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 433 мм |
| Висота | 685 мм |
| Глибина | 366 мм |
| Вага | 15 кг |
- Ціна: 7 983 ₴
- В наявності
- Код: LT87061
Пасивна акустична система Behringer PK115
7 983 ₴
- +380 (97) 982-09-44Сергій

