

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей практичний тримач для укулеле гнучкий та простий у монтажі. Затискач можна прикріпити до будь-якої трубки діаметром від 7 до 30 мм. Завдяки гумовим опорним кронштейнам інструмент надійно зафіксований та захищений. Тримач для укулеле підходить для всіх поширених моделей.
Характеристики:
-
Розміри: 66 x 116 x 60 мм
-
EAN: 4016842827275
-
Вага: 0,14 кг
-
Матеріал: сталь
-
Прикрутити до: діаметр трубки 30 мм
-
Особливості: гумові опорні кронштейни
-
Тип: чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Konig & Meyer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Укулеле |
| Тип | Кріплення/Утримувач |
| Матеріал | Сталь |
| Місткість | 1 |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.1 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 6.6 см |
| Довжина | 11.6 см |
- Ціна: 1 170 ₴

