




Gravity SP 5211 B — це класичний штатив для акустичних систем, який поєднує міцність, стабільність і зручність у використанні. Конструкція розрахована на професійне застосування та витримує навантаження до 50 кг, що робить її відмінним вибором для концертів, репетицій і інсталяцій. Завдяки триніжній основі з литого під тиском алюмінію стійка забезпечує надійну опору навіть при максимальному навантаженні.
Модель оснащена сталевим механізмом фіксації висоти та додатковою запобіжною шпилькою для максимальної безпеки. Ергономічні ручки з ABS-пластику з soft-touch покриттям не ковзають і дозволяють швидко налаштувати висоту. У комплекті йдуть змінні кольорові кільця Gravity, що дає можливість індивідуалізувати стійку під власний стиль або сценічне оформлення.
Характеристики
- Тип стійка для акустики
- Максимальне навантаження 50 кг
- Висота мінімальна 1060 мм
- Висота максимальна 1950 мм
- Матеріал трубки сталь
- Колір чорний
- Довжина у транспортному положенні 1050 мм
- Регулювання висоти затискач із запобіжною шпилькою
- База тринога
- Діаметр трубки 35 мм
- Вага нетто 2.2 кг
- Вага брутто 3.17 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gravity |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Стійка |
| Матеріал | Сталь |
| Максимальна висота штатива | 1950 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
- Ціна: 3 723 ₴
- В наявності
- Код: LT84193
Класичний штатив для акустичних систем Gravity SP 5211 B
3 723 ₴
- +380 (97) 982-09-44Сергій

