
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Shure ULXD6/C-G51 — настільний бездротовий мікрофон з вбудованим передавачем для конференцій, переговорних кімнат і виступів. Кардіоїдна спрямованість забезпечує чітку передачу голосу та зменшує сторонні шуми, що робить його ідеальним для ділових зустрічей і презентацій.
Цифрова технологія передачі гарантує стабільний сигнал без перешкод, а компактний настільний формат забезпечує зручність використання без складної інсталяції. Підходить для інтеграції в професійні аудіосистеми Shure.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Тип пристрою мікрофон передавач
- Модель ULXD6/C-G51
- Тип мікрофона кардіоїдний
- Тип передачі цифровий
- Призначення конференції переговорні виступи
- Конструкція настільний
- Сумісність системи Shure ULX-D
- Вага брутто 0.363 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shure |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Тип роз'єму | XLR |
| Під'єднання пристрою | Бездротовий |
| Спосіб встановлення/кріплення | Настільний |
| Спрямованість | Всеспрямований |
| Колір | Чорний |
| Тип | Конденсаторний |
| Тип | Для конференцій |
| Розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Вага | 1000 кг |
| Довжина | 120 мм |
- Ціна: 35 457 ₴
- В наявності
- Код: LT78901
Мікрофон бездротовий кардіоїдний Shure ULXD6 C G51
35 457 ₴
- +380 (97) 982-09-44Сергій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
