




Настінний гучномовець AMC VIVA 5 White призначений для озвучення приміщень у системах фонового звуку та трансляції. Двосмугова конструкція з 5-дюймовим НЧ-динаміком і 1-дюймовим шовковим твітером забезпечує чисте, деталізоване звучання з глибокими низькими частотами. Підходить для кафе, магазинів, офісів, навчальних закладів і комерційних інсталяцій.
Сучасний дизайн корпусу з витонченою решіткою гармонійно вписується в інтер’єр, а U-подібний кронштейн дозволяє регулювати кут нахилу до 15 градусів для точного направлення звуку. Вбудований трансформатор і перемикач потужності розширюють можливості підключення, а роз’єми Phoenix забезпечують зручний монтаж і надійне з’єднання.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Тип настінний гучномовець
- Бренд AMC
- Модель VIVA 5
- Потужність 30 Вт
- Тип акустики двосмугова
- НЧ динамік 5"
- ВЧ динамік 1"
- Частотний діапазон 80 Гц – 20 кГц
- Опір 8 Ом
- Чутливість 87 дБ
- Наявність трансформатора так
- Матеріал корпусу пластик
- Колір білий
- Розміри 170 x 175 x 245 мм
- Вага нетто 2.4 кг
- Вага брутто 2.63 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMC |
| Країна виробник | Литва |
| Тип | Трансляційні |
| Призначення | Акустична установка |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Кількість смуг | 2 |
| Потужність | 30 Вт |
| Чутливість | 87 дБ |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Роз'єм для підключення до підсилювача потужності | Гвинтовий |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 216 мм |
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вага | 5.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | ABS |
- Ціна: 5 427 ₴
- В наявності
- Код: LT70314
Настінний гучномовець AMC VIVA 5 WHITE
5 427 ₴
- +380 (97) 982-09-44Сергій

