




IsoAcoustics APERTA — це професійні алюмінієві підставки для студійних моніторів і Hi-Fi акустики середнього розміру, які забезпечують ефективну ізоляцію та покращення якості звучання. Вони зменшують паразитні вібрації, покращують деталізацію та стереокартину, а також дозволяють точно налаштувати кут нахилу акустики.
Особливості та переваги:
• Пара підставок для акустики (2 шт у комплекті)
• Міцна алюмінієва конструкція
• Ефективна антивібраційна ізоляція
• Покращення чистоти, сцени та деталізації звуку
• Регулювання кута нахилу до 6.5°
• Точна фіксація оптимального положення
• Підходить для студійних моніторів і Hi-Fi систем
• Компактні розміри — можливість низького встановлення акустики
• Стильний чорний дизайн
Технічні характеристики:
• Тип пристрою: підставки для акустики
• Бренд: IsoAcoustics
• Модель: APERTA
• Матеріал: алюміній
• Максимальне навантаження: до 18 кг (на одну підставку)
• Регулювання нахилу: до 6.5°
• Розміри (Ш×Г×В): 155 × 190 × 75 мм
• Колір: чорний
• Комплектація: 2 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IsoAcoustics |
| Країна виробник | Канада |
| Призначення | Акустична установка |
| Тип | Стійка |
| Матеріал | Алюміній |
| Місткість | 2 |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 18 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 15.5 см |
| Довжина | 19 см |
| Максимальна висота | 7 см |
- Ціна: 6 864 ₴





