


IsoAcoustics Orea Bronze — це антивібраційний ізолятор для Hi-Fi компонентів, який допомагає зменшити паразитні вібрації та покращити чистоту, деталізацію і відкритість звучання. Завдяки використанню ізоляторів серії Orea аудіокомпоненти працюють стабільніше, а небажані коливання ефективно пригнічуються.
Особливості та переваги:
• Підходить для підсилювачів, ЦАПів, CD-програвачів
• Зменшення паразитних вібрацій
• Покращення ясності та відкритості звуку
• Зниження небажаних резонансів
• Компактний і надійний корпус
Технічні характеристики:
• Тип пристрою: антивібраційний ізолятор
• Бренд: IsoAcoustics
• Модель: Orea Bronze
• Матеріал: фрезерована сталь
• Максимальне навантаження: до 3.6 кг (на 1 шт)
• Діаметр: 50 мм
• Висота: 29 мм
• Комплектація: 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IsoAcoustics |
| Країна виробник | Канада |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Метал |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 29 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Основні | |
| Призначення матеріалу | Віброізоляція |
- Ціна: 2 165 ₴
- В наявності
- Код: RM285696
Антивібраційний ізолятор для аудіотехніки IsoAcoustics Orea Bronze
2 165 ₴
- +380 (97) 982-09-44Сергій

