




Смарт гітара LAVA MUSIC LAVA GENIE створена для легкого входу у світ музики без складного навчання. Сенсорний гриф з інтерактивним підсвічуванням дозволяє грати акорди простими дотиками, а інтеграція з додатком відкриває доступ до тисяч пісень і готових рішень для навчання та гри.
Інструмент оснащений вбудованими динаміками, ритм-секцією з барабанами і басом, а також творчими режимами для створення власної музики. Складна конструкція і мала вага роблять його зручним для подорожей, а автономна робота дозволяє використовувати без додаткового обладнання.
Характеристики
- Тип Смарт гітара
- Бренд Lava Music
- Модель Lava GENIE White
- Керування Сенсорне
- Кількість сенсорних зон 21
- Підключення Type-C
- Акумулятор 2500 mAh
- Час роботи До 6 годин вбудований динамік до 8 годин зовнішній
- Вбудовані динаміки Так>
- Підтримка додатку LAVA+
- Конструкція Складна розбірна
- Орієнтація Правостороння
- Покриття корпусу Матове
- Покриття грифу Матове
- Розміри 775 x 313 x 71 мм
- Вага нетто 1.9 кг
- Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LAVA MUSIC |
| Країна виробник | Китай |
| Струнний інструмент | Електрогітара |
| Вага | 1900 г |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 77.5 см |
| Ширина | 7.1 см |
| Висота | 31.3 см |
- Ціна: 21 911 ₴
- В наявності
- Код: LT88590
Смарт гітара Lava Music LAVA GENIE White
21 911 ₴
- +380 (97) 982-09-44Сергій





