



NUX Amp Core Studio — це компактна гітарна педаль для сцени, студії та домашнього використання, яка поєднує моделювання підсилювачів і IR кабінетів. Пристрій містить 26 моделей підсилювачів і дозволяє швидко перемикатися між пресетами завдяки режимам Scene. Це зручно для живих виступів і запису, коли потрібні різні типи звучання без зміни обладнання.
Педаль забезпечує якісний звук із широким динамічним діапазоном і точною передачею гри. Вбудовані IR кабінети та можливість завантаження власних імпульсів дозволяють налаштувати звук під будь-який стиль. Пристрій легко підключається до підсилювача, мікшера або аудіоінтерфейсу, а також підтримує роботу з навушниками для тихої гри.
Характеристики
- Тип педаль моделювання підсилювачів
- Модель NUX Amp Core Studio
- Кількість моделей підсилювачів 26
- Частота дискретизації 44.1 кГц
- АЦ перетворення 24 біти
- Цифрова обробка 32 біти
- Частотний діапазон 20–20000 Гц
- Рівень шуму –100 dBu
- Динамічний діапазон 108 дБ
- Споживання струму 110–120 мА
- Входи IN RETURN
- Виходи OUT SEND PHONES
- Дисплей кольоровий TFT LCD
- Живлення 9V DC
- Габарити 122 × 72 × 48 мм
- Вага 0.264 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Процесор |
| Призначення | Електрогітара |
| Форм-фактор | Підлоговий |
| Колір | Коричневий |
| Схемотехніка | Цифровий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 264 г |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 122 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Висота | 42 мм |
- Ціна: 4 415 ₴
- В наявності
- Код: LT89642
Гітарна педаль процесор NUX Amp Core Studio
4 415 ₴
- +380 (97) 982-09-44Сергій

