




PRO LUX PAR 2020IP — це потужний LED прожектор для сцени, концертів та архітектурного підсвічування, який забезпечує яскраве та насичене світло. Оснащений 20 світлодіодами RGBWA+UV по 20 Вт, він дозволяє створювати широкий спектр кольорів і ефектів для будь-яких заходів.
Завдяки ступеню захисту IP66 прожектор підходить для використання на відкритому повітрі та витримує складні погодні умови. Міцний корпус і компактні розміри забезпечують зручний монтаж, а висока потужність робить його ефективним рішенням для професійного освітлення.
Характеристики
- Тип LED прожектор
- Бренд PRO LUX
- Модель PAR 2020IP
- Кількість світлодіодів 20
- Потужність одного світлодіода 20 Вт
- Тип світлодіодів RGBWA UV
- Ступінь захисту IP66
- Розміри 160 × 290 × 300 мм
- Вага 4.3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prolux |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для театрів, Для концертних залів, Для кінотеатрів, Для клубів, Для шоу |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна гамма | RGB |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість світлодіодів | 20 шт. |
| Потужність | 400 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Термін служби | 50000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 8 028 ₴

