



Настінна акустична система 4all Audio COLUMN 4x4 AS-240 призначена для систем оповіщення, фонового озвучення та трансляції у комерційних і громадських приміщеннях. Ідеально підходить для магазинів, офісів, складів, шкіл, ТРЦ та систем пожежного сповіщення, забезпечуючи рівномірне покриття звуку.
Корпус із алюмінію та захист IP55 дозволяють використовувати колонку як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Вбудований трансформатор 100В спрощує інтеграцію в трансляційні лінії, а сертифікація ДСНС України підтверджує можливість використання в системах безпеки та оповіщення.
Характеристики
- Тип пасивна акустична система
- Тип монтажу настінний
- Конфігурація широкополосна
- Динаміки 4 х 4"
- Потужність 20 Вт
- Лінія 100 В 40 Вт
- Наявність трансформатора так
- Опір 8 Ом
- Чутливість 89 дБ
- Частотний діапазон 80 - 20000 Гц
- Клас захисту IP55
- Матеріал корпусу алюміній
- Колір білий
- Розміри 122 x 125 x 580 мм
- Вага брутто 4.25 кг
- Комплектація акустична система
- Сертифікація ДСНС України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4all audio |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансляційні |
| Призначення | Акустична установка |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Потужність | 40 Вт |
| Чутливість | 89 дБ |
| Мінімальна частота | 80 Гц |
| Максимальна частота | 2000 Гц |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір динаміка | 4 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Кріплення на стіну | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 580 мм |
| Висота | 125 мм |
| Глибина | 122 мм |
- Ціна: 2 408 ₴
- В наявності
- Код: LT82321
Настінна акустична система 4all Audio COLUMN 4x4 AS-240 біла
2 408 ₴
- +380 (97) 982-09-44Сергій

