


Настінна акустична система 4all Audio WALL 55 призначена для трансляційних систем оповіщення, фонового озвучення та використання у громадських і комерційних приміщеннях. Підходить для магазинів, офісів, навчальних закладів, складів та систем пожежного сповіщення, забезпечуючи чітке відтворення голосу.
Компактний корпус із АБС-пластику та настінний монтаж дозволяють легко інтегрувати колонку в будь-який інтер’єр. Підтримка лінії 70/100В забезпечує просте підключення до трансляційних систем, а сертифікація ДСНС України підтверджує можливість використання в системах безпеки.
Характеристики
- Тип пасивна акустична система
- Тип монтажу настінний
- Конфігурація 1-смугова
- НЧ динамік 5"
- Потужність 5 Вт
- Лінія 70/100 В
- Наявність трансформатора так
- Опір 8 Ом
- Чутливість 86 дБ
- Частотний діапазон 110 - 12000 Гц
- Матеріал корпусу АБС-пластик
- Колір білий
- Розміри 220 x 75 x 180 мм
- Вага брутто 0.78 кг
- Сертифікація ДСНС України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4all audio |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансляційні |
| Призначення | Акустична установка |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Потужність | 40 Вт |
| Чутливість | 89 дБ |
| Мінімальна частота | 80 Гц |
| Максимальна частота | 2000 Гц |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір динаміка | 4 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Кріплення на стіну | Так |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 5 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 5 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 75 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Вага | 0.78 кг |
- Ціна: 335 ₴
- В наявності
- Код: LT86256
Настінна акустична система 4all Audio WALL 55 біла
335 ₴
- +380 (97) 982-09-44Сергій

