




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельова акустична система 4all Audio CELL 610 Passive призначена для фонового озвучення у комерційних і житлових приміщеннях. Підходить для офісів, магазинів, кафе, готелів та інших об'єктів, де важлива рівномірна подача звуку без зайвого навантаження на інтер’єр.
Врізний монтаж дозволяє акуратно встановити колонку в стелю, забезпечуючи мінімальну помітність і чистий звук. Легка конструкція з АБС-пластику забезпечує довговічність, а стандартний опір 8 Ом робить систему сумісною з більшістю підсилювачів.
Характеристики
- Тип пасивна акустична система
- Модель CELL 610 Passive
- Тип монтажу стельова врізна
- Конфігурація 1-смугова
- НЧ динамік 5"
- Потужність 10 Вт
- Опір 8 Ом
- Частотний діапазон 90 - 18000 Гц
- Матеріал корпусу АБС-пластик
- Колір білий
- Розміри 170 x 50 мм
- Діаметр монтажного отвору 150 мм
- Вага брутто 0.45 кг
- Комплектація акустична система
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4all audio |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансляційні |
| Призначення | Акустична установка |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Потужність | 10 Вт |
| Мінімальна частота | 90 Гц |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір динаміка | 5 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Кріплення на стіну | Так |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 5 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 5 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Вага | 0.45 кг |
- Ціна: 535 ₴
- В наявності
- Код: LT86271
Настінна акустична система 4all Audio CELL 610 PASSIVE
535 ₴
- +380 (97) 982-09-44Сергій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
